ثروت واقعی، سلامتی است نه قطعه های طلا و نقره

مهاتما گاندی

لیزر جوانسازی واژن را بدون درد و خونریزی و بخیه و بدون داشتن دوره نقاهت طولانی انجام میدهد. تمامی بیماران نتایج رضایت بخشی را پس از روند لیزردرمانی ابراز می كنند. قبل از انجام ان باید تست پاپ اسمیر نرمال داشته باشد و واژن وی عاری از هر گونه عفونت باشد .

مطالب بیشتر

دکتر دادگر جراح و متخصص زنان تهران

به کلینیک ما خوش آمدید

مهمترین هدف ما فراهم نمودن مکانی برای تمام عزیزانی است که به دنبال سلامت جسمی و به دنبال آن سلامت روانی خود، خانواده و اطرافیان هستند و امیدوار هستیم که به یاری خداوند وسیله ای جهت فراهم نمودن این اصل و مهم باشیم.در این کیلینیک با کادری مجرب و علمی و به روزترین تجهیزات در خدمت شما عزیزان هستیم.

blank

لابیاپلاستی (عمل زیبایی واژن)

لابیاپلاستی نوعی عمل جراحی زیبایی است که به وسیله آن، شکل ظاهری لبه داخلی و یا لبه بیرونی واژن را بهبود می دهند.

مطالب بیشتر

blank

نشانه‌های اولیۀ بارداری

وقتی تخمک بارور می‌شود، تغییرات جدی بدن شما شروع می‌شود. ترشح هورمون‌های بارداری می‌تواند علائمی را در بدنتان ایجاد کند.

مطالب بیشتر

blank

علت بیماری HPV چیست؟

عفونت HPV زمانی اتفاق میفتد که ویروس از طریق زخم و یا خراشیدگی وارد بدن می شود.

مطالب بیشتر

کولپوسکوپی چیست؟

کولپوسکوپی یک روش تشخیص بیماری برای شناسایی سرطان دهانه رحم است.

تخمدان یا سندرم تخمدان پلی کیستیک

تنبلی تخمدان وضعیتی است که باعث بی نظمی دوران عادت ماهانه، جوش های چرکی (آکنه)، پوست چرب، رشد موهای زائد صورت و بدن ، یا ریزش موهای سر میگردد. در چنین وضعییتی حاملگی میتواند به سختی انجام شود. سندرم تخمدان پلی کیستیک گاهی اوقات به نام polycystic ovary syndrome) PCOS) یا polycystic ovary) PCO) خوانده می شود.

علل سندرم تخمدان پلی کیستسک

در این بیماران، عملکرد تخمدانها طبیعی نیست و هورمون تستوسترون بیش از حد تولید میکنند. تستوسترون هورمون مردانه است ولی در زنان نیز وجود دارد. بصورت طبیعی، تخمدان زنان مقادیر اندکی از آنرا ترشح میکنند ولی در سندرم تخمدان پلی کیستیک تولید آن افزایش می یابد.

نشانه های سندرم تخمدان پلی کسیتیک

زنان با چنین وضعیتی ممکن است:
کمتر از ۸ قاعدگی در سال داشته باشند.
موهای ضخیم و تیره در محلهائی که فقط در مردان چنین موهائی رشد میکنند، مثل لب فوقانی، چانه، دو طرف صورت، قفسه سینه و شکم رشد میکنند.
افزایش وزن و چاق شدن

درمان سندرم تخمدان پلی کیستیک

قرصهای جلوگیری از بارداری شایعترین درمان آن است. اما داروهای دیگری نیز برای کنترل علائم بیماری استفاده می شوند. اگر شما چاق هستید یا اضافه وزن دارید با کاهش وزن میتوانید به بهبود بسیاری از علائم بیماری کمک کنید. از دست دادن فقط پنج درصد وزن بدنتان میتواند کمک بزرگی بکند.

زایمان طبیعی بدون درد

زایمان بی درد بیش از 3 دهه است که در کشورهای پیشرفته آمریکایی و اروپایی رایج گردیده و باعث کاهش آمار سزارین شده است. در ایران نیز این علم در حال ترویج است و در آینده جایگزین مناسبی برای سزارین می باشد، در صورتی که زایمان طبیعی بدون درد توسط افراد با تجربه انجام شود خطری نخواهد داشت و میزان دارویی که در زایمان طبیعی بی درد مصرف می شود خیلی کمتر از سزارین بوده و عوارض آن نیز کمتر است.

مطالب بیشتر

تماس با ما