تزریق چربی به اندام تناسلی

درباره تزریق چربی به اندام تناسلی

تزریق چربی به اندام تناسلی : زیبایی و طراوت ناحیه تناسلی ؛ از جمله مسائل حائز اهمیت برای بانوان محسوب می شود که متاسفانه با افزایش سن ، نوسانات هورمونی ، عوامل ژنتیکی ، زایمان های طبیعی ، رژیم های سنگین ، زایمان های طبیعی و غیره ؛ با افتادگی ، شل شدگی و لاغری مواجه شده و منجر به کاهش اعتماد به نفس می شود.

از نوین ترین ، پرطرفدارترین و در عین حال ایمن ترین ؛ متدهایی که در حال حاضر در سرتاسر دنیا در راستای جوانسازی واژن ( لابیا ماژور یا در حقیقت لب های بزرگ بخش بیرونی اندام تناسلی ) مورد استفاده قرار می گیرد ، می توان به تزريق چربي به اندام تناسلي اشاره نمود.

با تزريق چربي به اندام تناسلي می توان ، چین و چروک های لب های خارجی واژن را برطرف ساخته و حتی سبب بهبود رنگ پوست واژن شد ؛ چرا که به دنبال چروکیدگی پوست ، قاعدتا پوست دچار تیرگی می شود.

تزریق چربی به اندام تناسلی

در صورتی که تصمیم به انجام تزريق چربي به اندام تناسلي داشته باشید ، ممکن است سوالات زیر ذهن تان را درگیر کرده باشد.

  • مزایای تزريق چربي به اندام تناسلي چیست ؟
  • آیا تزريق چربي به اندام تناسلي دردناک است ؟
  • هزینه تزريق چربي به اندام تناسلي چقدر است ؟

در مقاله پیش رو ، توضیحاتی پیرامون پرسش های فوق ارائه خواهیم نمود.

مزایای تزریق چربی به اندام تناسلی

تزریق چربی ، نوعی فیلر می باشد که می توان از آن جهت پر کردن و حجم دادن به نواحی مورد نظر که با فرسودگی و پیری مواجه شده اند ، استفاده کرده و حجم اولیه را به آن ها باز گرداند.

چربی مورد نیاز در این روش ، از بدن خود فرد تهیه می شود ؛ لذا امکان انتقال بیماری در آن وجود ندارد و بدن نیز نسبت به آن حساسیت نشان نخواهد داد.

به طور طبیعی در مجاورت سلول های چربی ، سلول های بنیادین وجود دارند که با ورود به بافت واژن ؛ آغاز به رشد نموده و به جوانسازی واژن و بهبود کیفیت بافت این ناحیه می انجامند.

با تزريق چربي به اندام تناسلي ، افزون بر رفع چروکیدگی و افتادگی واژن ؛ چین و چروک آن نیز مرتفع شده و در نتیجه ، شکل واژن بهبود می یابد.

تزریق چربی به ناحیه تناسلی توسط دکتر دادگر جراح و متخصص زنان تهران

 

آیا تزریق چربی به اندام تناسلی درد دارد ؟

خیر ؛ برای تزريق چربي به اندام تناسلي ، لب های خارجی اندام تناسلی بی حس شده و سپس تزریق انجام می گیرد ؛ از این رو فرد در حین تزریق چربی ، دردی احساس نخواهد کرد.

هزینه تزریق چربی به لابیا ماژور

برای محاسبه هزینه تزريق چربي به لابیا ماژور یا لب های بزرگ اندام تناسلی ، باید به پزشک متخصص در حوزه زنان مراجعه نموده و تحت ارزیابی و معاینه قرار گیرید ؛ زیرا قبل از معاینه دقیق نمی توان قیمت دقیق این روش جوانسازی را معین نمود.

Tags: , , , , , , ,
ثبت نام
اطلاع از
guest
0 دیدگاه ها
بازخورد درون خطی
دیدن همه سوالات