لابیاپلاستی در تهران

عمل لابیاپلاستی در تهران

لابیاپلاستی در تهران : لابیاپلاستی یا جراحی کاهش سایز لابیاها یا ایجاد تقارن در آن ها ؛ بویژه لابیا مینور ( لب های کوچک بخش بیرونی اندام تناسلی بانوان ) ، می باشد و برای بیمارانی ضروری است که با انجام فعالیت هایی ؛ مانند دوچرخه سواری ، پیاده روی یا رابطه جنسی احساس ناراحتی می کنند.

لازم به ذکر است که بزرگ بودن اندازه لابیا مینور ، نه تنها منجر به بروز ناراحتی های مذکور می شود ؛ بلکه سبب بدفرمی ظاهری ناحیه تناسلی شده و از این رو منجر به کاهش اعتماد به نفس بانوان نیز می گردد.

بنابراین به طور کلی بزرگ بودن سایز لابیاهای داخلی اندام تناسلی ، خانم هایی که با این معضل روبرو هستند را بر آن می دارد تا به دنبال راهی موثر برای کوچک کردن آن باشند.

لابیاپلاستی در تهران

آشنایی با عمل لابیاپلاستی

عمل لابیاپلاستی ( جراحی کوچک کردن لابیاها ) ، از جمله جراحی های زیبایی زنان به شمار می رود که امروزه بسیار مورد توجه واقع شده و بسیاری از بانوان که با اختلال بزرگی لابیاها روبرو هستند ؛ اغلب نسبت به انجام آن اقدام می نمایند.

در این جا باید اشاره داشت که جراحی های مربوط به واژن و اندام تناسلی خانم ها ، بسیار مهم و اغلب پیچیده می باشند ، زیرا واژن بانوان ، علاوه بر سلامت زنان ؛ نقش مهمی در زمینه رابطه جنسی و کیفیت این رابطه ایفاء می کند.

از این رو برای انجام عمل لابیاپلاستی و دیگر اعمال جراحی درمانی یا زیبایی زنان ، اکیدا توصیه می گردد که به بهترین متخصص زنان مراجعه شود تا نتایج مطلوبی از این جراحی ها حاصل گردد.

شهروندان محترم تهرانی و دیگر شهرها و استان ها در صورت تمایل به انجام لابیاپلاستی در تهران ، می توانند به مطب دکتر دادگر جراح و متخصص زنان ؛ مراجعه نمایند و با خیالی آسوده این جراحی را انجام دهند.

در حین عمل لابیاپلاستی چه اتفاقی می افتد ؟

عمل لابیاپلاستی ، با دو روش جراحی و لیزر قابل انجام است که در صورت بهره وری از لیزر در این عمل جراحی ، نیازی به بیهوشی وجود ندارد و فرد صرفا با دریافت داروی بی حسی ، یک الی 2 ساعت به خواب فرو رفته و اقدامات لازم بر روی وی صورت می پذیرد ؛ اما در صورت استفاده از روش جراحی ، قاعدتا فرد تحت بیهوشی عمومی قرار خواهد گرفت.

در رابطه با برش های جراحی لابیاپلاستی ، بهتر است بدانید که هر برش با دقت و در امتداد لبه لابیا قرار می گیرد ( جهت مخفی ماندن جای برش ) و پس ایجاد اصلاحات مورد نظر ؛ با بخیه های جذبی بسته می شود.

به طور کلی بعد از عمل لابیاپلاستی ، نیازی به بستری شدن نخواهد بود و بیمار از مرکز جراحی ترخیص می شود ؛ البته باید تا چند روز پس از عمل به خوبی استراحت کند.

صحبت های دکتر دادگر ؛ جراح و متخصص زنان تهران درباره لابیاپلاستی با جراحی و لیزر

چه افرادی کاندیدای مناسب عمل لابیاپلاستی هستند ؟

  • افرادی که پروسه بلوغ را پشت سر گذاشته و 18 سال یا بیشتر سن دارند.
  • خانم هایی که احساس ناراحتی جسمی هنگام نشستن ، ورزش یا رابطه جنسی دارند.
  • خانم هایی که به دنبال زایمان ، دچار کشیدگی لابیا شده اند.

توجه داشته باشید که در موارد خاص ، دخترخانم های زیر 18 سال با بی نظمی قابل توجه ممکن است برای لابیاپلاستی در نظر گرفته شوند.

هزینه لابیاپلاستی در تهران

هزینه قطعی عمل لابیاپلاستی ، بعد از معاینه و مشاوره و با توجه به نوع لابیا و حجم لابیاها مشخص می شود ؛ بنابراین برای کسب اطلاع از هزینه دقیق این عمل زیبایی ، باید به جراح و متخصص زنان مراجعه نمایید.

Tags: , , , , , , , ,
ثبت نام
اطلاع از
guest
0 دیدگاه ها
بازخورد درون خطی
دیدن همه سوالات