متخصص زنان و زایمان

پزشک متخصص زنان و زایمان

متخصص زنان و زایمان ، پزشکی است که قادر به تشخیص و درمان کلیه بیماری ها و مشکلات زنان ؛ اعم از عفونت واژن ، عفونت ادراری ، اختلالات قاعدگی و یائسگی ، کیست تخمدان ، فیبروم رحم ، سرطان دهانه رحم ، اختلالات هورمونی ، بارداری و زایمان و غیره بوده و با تجویز تست ها و آزمایشات مختلف ؛ نظیر کنترل ناباروری ، تست پاپ اسمیر ، تست و کنترل سلامت سینه ها و مواردی از این قبیل برای بانوان محترم ، سعی در حفظ سلامت آن ها دارد.

لازم به ذکر است که متخصص زنان با ارائه خدمات پیش از بارداری ، داشتن یک بارداری سالم و زایمانی ایمن را نیز تضمین می کند.

از این رو خانم هایی که تصمیم به بارداری دارند ، باید پیش از اقدام به حاملگی و تشکیل جنین ، جهت اطمینان خاطر از وضعیت سلامت خود به متخصص زنان و زايمان مراجعه نمایند.

 

اهمیت مراجعه به متخصص زنان و زایمان

به طور کلی به همه بانوان فارغ از هر سنی ، توصیه می شود پس از اتمام پروسه بلوغ به طور مرتب و حداقل در طول سال یک مرتبه به متخصص زنان مراجعه کنند تا در صورت ابتلا به بیماری های حوزه زنان ، سریعا تحت درمان قرار گرفته و بدین ترتیب از ابتلا به بیماری های جدی پیشگیری به عمل آورند.

توجه داشته باشید مراجعه به متخصص زنان و زايمان و انجام معاینات قبل از بارداری ، از این حیث مورد توجه است که فرد می تواند در صورت ابتلا به بیماری های شایع زنان از این موضوع آگاه شده و در نتیجه از بارداری پرخطر جلوگیری نماید.

متخصص زنان و زایمان

ضمنا ناگفته نماند که پزشک متخصص زنان ، توانایی تشخیص و درمان موارد غیرطبیعی و بیماری های سخت دوران بارداری که ممکن است برای مادر یا جنین حادث گردد را نیز داشته و می تواند سلامت مادر و جنین را طی دوران بارداری تحت نظر بگیرد.

از دکتر دادگر متخصص زنان و زایمان ، می توان به عنوان بهترین متخصص زنان زایمان شمال تهران یاد کرد.

دکتر مژگان سادات دادگر ، در حوزه زنان از سوابق درخشانی برخوردار می باشند.

ایشان با انجام خدمات درمانی و زیبایی زنان و همچنین انجام زایمان های موفق ، از پیشتازان شاخه زنان و زایمان به شمار می روند.

Tags: , , , , , ,
ثبت نام
اطلاع از
guest
0 دیدگاه ها
بازخورد درون خطی
دیدن همه سوالات